Kouzlo plavby na hausbótu

Zažijte skvělou dovolenou v plně vybaveném a komfortním plovoucím domě - hausbótu na Baťově kanále. Můžete plout po celé délce kanálu, to znamená z Otrokovic až do Skalice a zpět. Čeká Vás romantická plavba krásnou přírodou. Vychutnávat si zde můžete uklidňující účinky tekoucí řeky v tichém prostředí. Na své si zde přijdou nejen páry, ale také rodiny s dětmi.

Můžete si užívat východ a západ slunce, pozorovat hvězdnou oblohu, vychutnávat si zpěv ptactva, sledovat rybáře a nahlédnout tak do života na řece z úplně jiné perspektivy... To vše Vám nabízí plavba na hausbótu.

Horní terasa našich hausbótů je ideální pro relaxaci a slunění. Hausbóty jsou dnes trendová dovolená pro celou rodinu nebo pro strávení pár nevšedních dní s přáteli. Na své týdenní plavbě ale jistě uvítáte možnost odpočinout si na chvíli v klidu a v soukromí, bez toho, aniž by Vás ostatní členové posádky rušili. Naše lodě Vám tento komfort umožní beze zbytku. Součástí interiéru jsou totiž dvě samostatné kajuty a kuchyně s posezením.

Přijďte jako hosté, odejděte jako přátelé. Těšíme se na Vás!

Dovolená na obytné lodi neboli na hausbótu? Proč ne! Představte si krásné slunečné ráno, probudí vás zpěv ptáků, uděláte pár kroků a skočíte do vody, zatímco se vaří káva. Máte-li rádi koupání, bezcílnou plavbu krásnou krajinou nebo rybaření, domeček na vodě, houseboat, housebot, či hausbót je pro Vás ideální volbou!

Proč strávit dovolenou na hausbótu?

Půjčíte-li si hausbót a pojedete na dovolenou lodí, nemusíte se zabývat při plánování tím, jak daleko to budete mít k vodě ani tím, jestli vám bude vyhovovat místní pláž. Na vodě budete pořád. Loď bude Vaší ložnicí, terasou, obývákem i kuchyní. Hausbót Vám poslouží jako slunečník i jako koupací molo. Bude dokonalým zázemím a zároveň dopravním prostředkem. Dostanete se na místa, kde můžete být úplně sami, protože k nim nevede žádná cesta po souši. Budete nerušeně rybařit nebo sbírat houby tam, kam noha žádného suchozemce dlouho nevstoupila.

Poznejte krásy Moravy z paluby hausbótu nebo motorového člunu. Projížďky na lodi kombinované například s koupáním, rybařením, či poznáváním okolí nejdelší moravské řeky budou určitě patřit k nezapomenutelným zážitkům ve Vašem životě. K plavbě na všech našich plavidlech nepotřebujete vlastnit průkaz VMP (vůdce malého plavidla), ani žádné jiné oprávnění.

Hausbót si u nás můžete pronajmout v hlavní sezóně (což je od června do srpna) na celý týden, v květnu a září na prodloužený víkend. Rezervovat plavidlo si můžete zde.